Teniso akademijoje – daugiau galimybių sportuoti!

2020-09-11

Atgal

Teniso akademijoje – daugiau galimybių sportuoti!

Gerbiami Teniso akademijos lankytojai. Šiaulių teniso akademija parengė projektą „Treniruoklių įsigijimas Šiaulių teniso akademijos bendruomenei“ ir gavo paramą iš Sporto rėmimo fondo. Džiaugiamės galėdami suteikti Jums daugiau galimybių sportuojant pas mus!
Tikimės, kad papildomo inventoriaus įsigijimas ženkliai prisidės prie įstaigos veiklos kokybės gerinimo, suteiks papildomas galimybes ne tik mokyklos auklėtiniams bet ir miesto gyventojams besinaudojantiems mūsų paslaugomis naudotis įgytu inventoriumi nemokamai. Uždarų teniso kortų aikštelėse dėl didelio užimtumo ir optimalaus pastato erdvės išnaudojimo lankytojams nėra galimybės vykdyti treniruotės apšilimo ir baigiamąją dalį. Teniso aikštelės išdėstytos viena šalia kitos. Jau nuo rugsėjo 21 d. bus galima naudotis naujais dviračių treniruokliais įstaigos lankytojams (sportininkams, pavieniams aikštelių nuomos paslauga besinaudojantiems lankytojams bei kitus sporto užsiėmimus akademijoje lankantiems asmenims).
Nuo spalio 1 dienos, akademijoje taip pat veiks atletinė sporto salė kuria taip pat bus galima naudotis nemokamai.
Sėkmės sportuojant!

Projektas vykdomas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.