Daviso taurė: Lietuvos rinktinė kipriečius egzaminuos Šiaulių arenoje

2012-11-22

Atgal

Daviso taurė: Lietuvos rinktinė kipriečius egzaminuos Šiaulių arenoje

Po metų pertraukos į Daviso taurės Europos-Afrikos zonos antrą grupę grįžusi Lietuvos rinktinė pirmą kitų metų mačą vasario 1-3 dienomis žais universalioje Šiaulių arenoje. Lietuvių varžove bus charizmatiškojo Marcos Baghdačio (ATP 36) vedina Kipro rinktinė.
“Matydami augantį susidomėjimą tenisu priėmėme sprendimą mačą tarp lietuvių ir Kipro surengti žiūrovams patogioje erdvėje - universalioje arenoje. Labai tikiuosi, kad mūsiškius palaikys pilnos tribūnos, o tenisą, kaip puikią savaitgalio pramogą, atras jo gyvai dar nematę žmonės,” - teigia Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.
Šiaulių meras Justinas Sartauskas džiaugiasi, jog Daviso taurės mačai po 13 metų pertraukos grįžta į Šiaulius. “Mūsų laukia puikus reginys, o šiauliečiai turi progą įrodyti, kad būtent čia yra Lietuvos teniso sostinė. Tikiu, kad miestiečiai ne tik gausiai rinksis į arenos tribūnas ir karštai palaikys mūsų tenisininkus, tačiau pirmą vasario savaitgalį aplankyti Šiaulius pakvies ir savo bičiulius iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų”.
Abi rinktinės kol kas planuoja būti pajėgiausių sudėčių, o tai reiškia, kad žiūrovai turės galimybę tris dienas mėgautis paties aukščiausio lygio tenisu.
“Prekybą bilietais pradėjome šiandien. Bilietą visoms trims dienoms “Tiketos” ir “Ticketmarket” kasose ar internetu kol kas galima įsigyti už 39 litus. Sirgalius norėčiau paraginti nedelsti, nes po savaitės bilietai ir abonentai brangs”, - teigia R. Grušas.
Penkių tūkstančių vietų Šiaulių arenoje bus patiesta Vokietijoje išnuomota DecoTurf tipo akrilinė danga. Šio tipo danga naudojama įvairiuose ATP turnyruose, ant jos buvo buvo žaidžiama Pekino ir Atėnų olimpinių žaidynių teniso turnyro metu.
###
Daugiau informacijos:
Tomas Ganusauskas
+370 655 70727