Šiaulių teniso akademijoje vyko LEVEL I trenerių mokymo kursai!

2020-10-12

Atgal

Šiaulių teniso akademijoje vyko LEVEL I trenerių mokymo kursai!

Spalio 8 - 11 dienomis, 30 teniso trenerių iš visos Lietuvos susirinko į tarptautinius teniso trenerių mokymo kursus Šiaulių teniso akademijoje.
Level I kursai – tai Europos teniso asociacijos (TE) ir tarptautinės teniso federacijos (ITF) organizuojami mokomieji kursai teniso treneriams, kurių pabaigoje, išlaikius egzaminus, yra išduodami pažymėjimai – sertifikatai, o treneriai gauna tarptautinę teniso trenerio licenciją.  Viso yra galimi 3 licencijos lygiai – I, II ir III. Pagrindinis šių kursų tikslas — teniso trenerių edukacija.
Keturių dienų mokymuose, kasdien po 8 valandas,  treneriai mokėsi naujausių treniravimo metodikų skirtinguose vaikų amžiuose, kryptingai vesti individulias bei grupines treniruotes ir plačiau susipažino su „Play & Stay” programa, vaikų treniruočių planavimo struktūra bei varžybų organizavimo pagrindiniais aspektais.
Džiugu tai, kad vienas iš vedančiųjų - Šiaulių teniso akademijos treneris Šarūnas Kulnys. Ačiū Šarūnui už sunkų, bet labai kryptingą darbą mokant jaunuosius trenerius.
Seminare dalyvavo ir mokėsi šie Šiaulių teniso akademjos treneriai: Gerda Lukjančukaitė, Martynas Genys. Bei būsimieji treneriai, Šiaulių teniso akademijos auklėtiniai: Edvinas Grigaitis, Otilija Norkutė.

Platesnę informaciją apie kiekvieną iš lygių galima rasti oficialiame ITF puslapyje: https://www.itftennis.com/en/news-and-media/articles/itf-coach-education-programme-educating-and-certifying-coaches/