SVARBI INFORMACIJA DĖL ĮSTAIGOS LANKYTOJŲ TVARKOS NUO LAPKRIČIO 7 DIENOS

2020-11-06

Atgal

SVARBI INFORMACIJA DĖL ĮSTAIGOS LANKYTOJŲ TVARKOS NUO LAPKRIČIO 7 DIENOS

Informuojame, kad nuo lapkričio 7 d. iki 29 d. imtinai keičiame įstaigos lankytojų tvarką ir paslaugų tvarką.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226, punktu 2.2.6. Šiaulių teniso akademijoje minėtu laikotarpiu taikomi apribojimai:

 

 

„Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas, išskyrus aukšto meistriškumo sporto pratybas, individualius (vienam lankytojui) fizinio aktyvumo užsiėmimus, teikiamus fizinio aktyvumo ar sporto specialisto, instruktoriaus ar fizinio aktyvumo ar sporto specialisto paslaugų teikėjo, taip pat fizinį aptarnavimą bibliotekose, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.“

 

 

Įstaigoje treniruotės bus vedamos tik aukšto meistriškumo sportininkams. Su auklėtiniais dėl treniruočių vykdymo susisieks grupių treneriai.

 

 

Teniso aikštelėse taip pat galimos individualios treniruotės su treneriu. Pavieniams asmenims ar jų grupėms aikštelės laikinai nenuomojamos. Atsižvelgiant į tai, kad ministerijos įsakyme numatomos išimtys ir neformaliojo švietimo grupėms punktas 2.2.9.4.  „neformalusis suaugusiųjų švietimas ir neformalusis profesinis mokymas vykdomi nuotoliniu būdu arba stabdomi, išskyrus atvejus, kai mokymas vykdomas užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas ne didesnėmis kaip 5  žmonių grupėmis, patalpose, kuriose vykdomas mokymas, užtikrinant 10 m2 plotą vienam besimokančiajam;“ pateikėme užklausimą SAM dėl galimybės aikštelėmis naudotis be trenerio, bei ne aukšto meistriškumo sportininkams. Gavus informaciją pateiksime ją įstaigos informacinėmis priemonėmis.

 

 

Šiuo laikotarpiu norime jus paraginti sportuoti atsakingai bei saugoti vieniems kitus tiek aikštelėse, tiek šalia jų. Dalinamės su jumis taisyklėmis ir rekomendacijomis, kaip elgtis viešint Šiaulių teniso akademijoje:

 

– Ne sporto metu dėvėkite veido kaukes.
– Venkite tiesioginio fizinio kontakto (ne arčiau kaip 2 m ir ne ilgiau kaip 15 min., o susibūrimai yra draudžiami).
– Žaidimo metu nesikeiskite pusėmis.
– Žaiskite tik savo inventoriumi (inventoriaus nuomos paslauga neteikiama).
– Reguliariai dezinfekuokite rankas (šalia kortų visuomet rasite dezinfekcinio skysčio).
– Laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
– Jeigu jaučiatės prastai, sergate ar patenkate į koronaviruso rizikos grupes, kortuose nesilankykite.
– Į išsinuomotą aikštelę rekomenduojame atvykti ir išvykti jau persirengus (t. y. nesilankyti rūbinėse).
– Visas aikštelių rezervacijas ir apmokėjimus rekomenduojame vykdyti tik pavedimu, daugiau informacijos tel.:
+37041462776, el. p.
administraotre@siauliaitennis.lt. Lankytojai turi teisę keisti rezervacijos datą ir laiką, tačiau ne vėliau kaip likus 3 valandoms iki rezervacijos pradžios. Atlikus pavedimą ir neatvykus rezervacijos laiku - mokestis negrąžinamas.

Esant bet kokiems pasikeitimams, jus iš karto informuosime. Jeigu turite papildomų klausimų, kreipkitės į mus: info@siauliaitennis.lt

 

Būkite sveiki!