Trenerei Gerdai Lukjančukaitei - Liertuvos studentų teniso čempionato bronzos medalis - VU Šiaulių akademija

2021-05-26

Atgal

Akademijos trenerė Gerda Lukjančukaitė "Baltictennis" centre, Vilniuje vykusiame studentų teniso čempionate, gynė Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos garbę ir dvejetų varžybose pelnė bronzos medalį. Varžybose dalyvavo šešių Lietuvos Universitetų komandos: VU, LSMU, ISM, VGTU, LSU ir KTU. Gerda bronzos apdovanojimą iškovojo poroje su Emilija Kravtaite. Vienetų varžybose Gerda turėjo tenkintis penktąja vieta. Iš pradžių ji įveikė Visandą Prusaitę iš LSU (6:2, 6:2), po to pralaimėjo antrosios vietos laimėtojai Gerdai Zykutei iš VU (4:6, 3:6). Kovoje dėl penktosios vietos Gerda įveikė dvi LSMU varžoves – Viktoriją Banaitytę (6:2, 3:6, 10:5) ir Adelę Norvaišytę (6:2, 6:3). Čempionate dalyvavo nemažai Gerdai  jau  pažįstamų varžovių, tačiau buvo ir naujų tenisininkių. Pasak jos, laimėti prieš čempionę ir prizininkes galima, tačiau būtina kasdien treniruotis. Gerda  studijuoja Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje ir dirba trenerės darbą teniso akademijoje.
Sveikiname Gerdą ir džiaugiamės jos laimėjimais !!!