Šiaulių teniso akademijos sportininkės kyla į aukštesnę Billie Jean King taurės grupę !!!

2021-06-21

Atgal

Šeštadienį vykusiame Billie Jean King taurės finale Lietuvos komanda, kurią atstovauja ir trys Šiaulių teniso akademijos sportininkės - Justina Mikulskytė (tren. Rita Romencovienė), Klaudija Bubelytė (tren. Šarūnas Kulnys) ir Iveta Dapkutė (tren. Šarūnas Kulnys), laimėjo abu vienetų mačus ir užsitikrino pergalę prieš Maltos ekipą.
Lietuvos tenisininkės įgyvendino savo tikslą „SEB arenoje“ Vilniuje besibaigiančiame Billie Jean King taurės turnyre. Lietuvos rinktinė, vadovaujama kapitonės Editos Liachovičiūtės, tapo šių varžybų III grupės Europos-Afrikos zonos nugalėtoja ir iškovojo kelialapį į aukštesnę – II grupę.