Renginių kalendorius

Naujienos

Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas

2021-01-21

Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas
Organizuojami nemokami mokymai TRENERIAMS bei sportuojančių vaikų TĖVAMS pagal projektą "Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas", kuris bendrai finansuojamas Valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja - Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Mokymų tema: Dvikryptis karjeros vaidmuo ir suderinamumas. Mokymų trukmė: 4 akad. val.. Mokymų vieta: Zoom platforma. Mokymų metu sužinosite: kokie yra dvigubos karjeros įššūkiai? Kokios sportinės veiklos pozityvios ir negatyvios pusės? kokios kompetencijos yra reikalingos sporte ir gyvenime? Plačiau informaciją apie šį projektą ir organizuojamus mokymus galite rasti Facebook profilyje: http://bit.ly/3mVLtoJ

Plačiau

Šiltų Šv. Kalėdų!

2020-12-24

Šiltų Šv. Kalėdų!
Brangūs sportininkai ir tėveliai, Kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs. Žmogus, kuris tvirtai ko nors siekia, priverčia likimą nusileisti. Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės.  Linkime, kad visos Jūsų svajonės virstų tikslais, kurie vestų į pergales. Juk ko nepasiekia genijus, pasiekia kantrumas. Visada išlikite atkaklūs, ryžtingi, veržlūs, drąsūs, atviri naujovėms, o svarbiausia - visada išlikite žmonėmis.   Jaukių ir saugių švenčių! Su Šv. Kalėdomis!

Plačiau

DĖMESIO - ĮSIGALIOJA NAUJOS COVID-19 VALDYMO PRIEMONĖS

2020-12-04

DĖMESIO - ĮSIGALIOJA NAUJOS COVID-19 VALDYMO PRIEMONĖS
Gruodžio 2 dieną posėdžiavusi  Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija (ESK) aptarė COVID-19 situaciją Šiaulių mieste.  Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija nusprendė - nuo gruodžio 5 d. (šeštadienis) stabdyti sportinę veiklą, išskyrus aukšto meistriškumo pratybas ir varžybas (nurodytas Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme).  Atsižvelgiant į sprendimą informuojame, kad įstaigos teniso kortų aikštelės iki suvaržymų pabaigos nenuomuojamos, rezervacijos atšaukiamos. Pažymime, kad įsigyti abonementai galioja metus, o neišnaudojus per numatytą laiką bus pratęsti atsižvelgiant į apribojimo trukmę. Dėl treniruočių aukšto meistriškumo sportininkams pasiketimų su Jumis susisieks grupės treneris. Nuoroda į pranešimą.

Plačiau