Renginių kalendorius

Naujienos

JTI projekto akimirkos

2022-03-04

JTI projekto akimirkos
Beveik po mėnesio pertraukos, į Šiaulių teniso akademijos kortus grižo JTI projektas !!! Per tris savaitės dienas, akademijoje apsilankė 50 vaikų iš 2 Šiaulių miesto lopšelių - darželių - "Eglutė" ir "Gintarėlis" !!! Akimirkos iš susitikimų:

Plačiau

Šiaulių teniso akademija suteiks nemokamas teniso treniruotes nuo karo pabėgusiems Ukrainos piliečiams

2022-03-03

Šiaulių teniso akademija suteiks nemokamas teniso treniruotes nuo karo pabėgusiems Ukrainos piliečiams
Šiaulių teniso akademija siekdama suteikti pagalbą ukrainiečiams pasitraukusiems iš savo šalies dėl karo suteiks galimybę neatlygintinai pažinti teniso sporto šaką. Akademijos treneriai laisvu nuo darbo metu Ukrainos vaikams neatlygintinai organizuos teniso treniruotes. Kreipiamės į Šiaulių teniso akademijos ir sporto bendruomenę bei prašome pasidalinti ir perduoti šią žinią jeigu pažįstate, ar žinote tokių šeimų kurios persikėlė, ar artimiausiu metu persikels į Šiaulius. Kilus klausimų susisiekite su mumis el. paštu: jurate.juodyte@siauliaitennis.lt arba tel. +37067450455. Slava Ukraini! Слава Україні! Šlovė Ukrainai!

Plačiau

ITF J2 Siauliai 2022 turnyro rezultatai

2022-02-28

ITF J2 Siauliai 2022 turnyro rezultatai
Sekmadienį baigėsi ITF tarptautinis antros kategorijos teniso turnyras "J2 Siauliai", kuriame dalyvavo 116 dalyvių iš 27 pasaulio šalių.   Pagrindiniame etape (vasario 22-27d.) dalyvavo 3 Šiaulių teniso akademijos sportininkai - EMILIJA TVERIJONAITĖ, LIEPA ŠATAITĖ ir TAURAS MICKUS. Geriausiai iš lietuvių pasirodė PATRICIJA PAUKŠTYTĖ, kuri poroje su vokiete Ella Seidel susitiko finalinėje kovoje su Čekijos duetu Dominika Salkova ir Tereza Valentova. Pergalę šventė čekės. Geriausiai iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų pasirodė EMILIJA TVERIJONAITĖ, kuri vienetuose pateko į antrąjį turnyro ratą, tačiau ten nusileido varžovei iš Olandijos Isis Louise Van Den Broek. Taip pat dvejetuose kartu su Uma Bakaityte antrame rate nusileido italėms Federica Urgesi ir Denise Valente.   Turnyro finalininkai: VAIKINŲ VIENETAI: Jakub Nicod (Čekija) ir Arthur Gea (Prancūzija). Rezultatu

Plačiau