Renginių kalendorius

Naujienos

Treneriai Šarūnas Kulnys ir Rita Romencovienė įgijo tarptautinę CPHH (Level III) trenerio kategoriją !

2021-09-24

Treneriai Šarūnas Kulnys ir Rita Romencovienė  įgijo tarptautinę  CPHH (Level III) trenerio kategoriją !
Norime pasidžiaugti ir pasididžiuoti Šiaulių teniso akademijos treneriais - Šarūnu Kulniu ir Rita Romencoviene !!! Ispanijoje, Valensijos mieste, 8 savaites, 6 - nuotoliniu būdu, o 2 -praktikos vyko tarptautiniai trenerių mokymai. Mokymų tikslas - Level III tarptautinė teniso trenerių kategorija. Užbaigę praktinę dalį ir išlaikę egzaminus, treneriai Šarūnas Kulnys ir Rita Romencovienė įgijo tarptautinę CPHH (Level III) trenerio licenciją, kuri patvirtina turimą trenerio kvalifikaciją ir žinias dirbant su aukšto meistriškumo sportininkais, jų treniravimo aspektais taktikos, technikos, biomechanikos, fizinio rengimo ir psichologijos srityse. Norime pabrėžti, kad Lietuvoje tokio lygio trenerių kategoriją nuo šiol turės 3 treneriai ir 2 iš jų yra ŠIAULIŲ TENISO AKADEMIJOS !!!  Nuotraukoje treneriai Šarūnas Kulnys, Rita Romencovienė ir mokymų tutoriai.

Plačiau

Skelbiamos CBI (Level I) kursų praktinės dalies ir egzaminų datos

2021-09-23

Skelbiamos CBI (Level I) kursų praktinės dalies ir egzaminų datos
Lapkričio 4 - 10 dienomis Šiaulių teniso akademijoje bus organizuojami trenerių mokymo kursai tarptautinei trenerių licenzijai gauti. Praktinę dalį ves ir dalyvius egzaminuos ITF teniso kursų tutorių statusą turintys Lietuvos treneriai Edita Liachovičiūtė (CHPP – LEVEL III) ir Šarūnas Kulnys (CAP – LEVEL II).   Daugiau informacijos: https://tennis.lt/naujienos/skelbiamos-cbi-level-i-kursu-praktines-dalies-ir-egzaminu-datos/

Plačiau

Luknė Vaitkevičiūtė - turnyro Kaune nugalėtoja !

2021-09-16

Luknė Vaitkevičiūtė - turnyro Kaune nugalėtoja !
Sveikiname akademijos sportininkę Luknę Vaitkevičiūtę (tren. Rita Romencovienė) tapus Tennis Space Cup U12 Kaune turnyro nugalėtoja !!!

Plačiau