Renginių kalendorius

Naujienos

ITF jaunių turnyro "Aivaras Balžekas Memorial Cup 2014" transliacijos internetu (nuoroda)

2014-02-21

ITF jaunių turnyro "Aivaras Balžekas Memorial Cup 2014" transliacijos internetu (nuoroda)
ITF jaunių turnyras "Aivaras Balzekas Memorial Cup" bus transliuojamas naujienų tinklalapyje www.etaplius.lt Numatomos transliacijos: Vasario 25 d. (antradienis) - nuo 16.00 val. du susitikimai; Vasario 26 d. (trečiadienis) - nuo 16.00 val. du susitikimai; Kovo 1 d. (šeštadienis) - nuo 11.00 val. pusfinaliai; Kovo 2 d. (sekmadienis) - nuo 11.00 val. finalas. Nuoroda į tinklalapį.

Plačiau

Šiauliuose - šešiolikmečių tenisininkų kovos

2014-02-17

Šiauliuose - šešiolikmečių tenisininkų kovos
Šiandien Šiauliuose prasidedančio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) šešiolikmečių ir jaunesnių sportininkų antros kategorijos turnyro “Toyota Cup” burtai palankūs jauniesiems Lietuvos tenisininkams nebuvo. Vaikinų ir merginų vienetų varžybose lietuviams jau turnyro debiute teks išmėginti jėgas su favoritais. Tomas Vaišė vaikinų vienetų varžybų pirmame rate susitiks su pirma turnyro rakete ukrainiečiu Anatolijum Raininu, o Domantas Šakinis - su antruoju pagal skirstymą latviu Rudolfsu Mednisu. Merginų vienetų turnyro favoritė baltarusė Diana Dehterevič susitiks su Aukse Mačiulaityte, o antra turnyro raketė latvė Krista Cerpina egzaminuos Gabiją Buenanją. Teniso specialistai ypač daug tikisi iš T. Vaišės ir A. Rainino dvikovos. Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis į savo namų turnyrą atvyksta iš Rusijos, kur praėjusią savaitę triumfavo tokios pat kategorijos šešiolikmečių tur

Plačiau

Europos teniso asociacijos turnyras "Toyota Cup 16U"

2014-02-14

Europos teniso asociacijos turnyras "Toyota Cup 16U"
Rytoj (vasario 15 d.) prasideda Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) jaunių 16 m. ir jaunesnių antros kategorijos teniso turnyro "Toyota Cup U16" kvalifikacinės varžybos. Į pagrindines varžybas kurios įvyks vasario 17-22 d. pateko 15 Lietuvos tenisninkų iš kurių 6 Šiaulių teniso mokyklos auklėtniai: Ieva Čeilutkaitė, Iveta Daujotaitė, Augustas Onaitis, Gvidas Motuzas, Domantas Šakinis ir Tomas Vaišė.   Turnyro nuoroda.

Plačiau