Keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai - Europos čempionate

2014-03-21

Keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai -  Europos čempionate
 Pajėgiausi keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai šią savaitę dalyvauja Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) Antalijoje (Turkija) rengiamose Europos pirmenybėse. Geriausiai iš lietuvių šiose varžybose kol kas sekasi Šiaulių teniso mokyklos tenisininkei Ivetai Daujotaitei, kuri įveikusi dvi varžoves iš Latvijos ir Turkijos šiandien kausis dėl patekimo į varžybų pusfinalį. Kita Lietuvos atstovė Alisas Gaivoronskytė, besitreniruojanti Sostinės teniso klube, pasirodymą vienetų varžybose baigė antrame rate. Vaikinių vienetų varžybose Gvido Sabeckio teniso mokyklos auklėtinis Julius Adomavičius įveikė vieną varžovą, o Vilniaus teniso akademijos atstovas Ignas Čipkus krito jau varžybų debiute. Dvejetų varžybose Lietuvos merginos bei vaikinai iškovojo po pergalę ir šiandien žais dėl patekimo į pusfinalius. Lietuvos keturiolikmečių rinktinę Turkijoje lydi Vilniaus teniso akademijos treneris Simas Malakauskas.

I. Daujotaitė - Europos 14-mečių teniso čempionate žais dėl bronzos medalio

2014-03-21

Pajėgiausi keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai šią savaitę dalyvauja Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) rengiamose Europos pirmenybėse Turkijoje. Geriausiai iš lietuvių sekasi Šiaulių teniso mokyklos auklėtinei Ivetai Daujotaitei, kuri pusfinalyje 0:6 2:6 pralaimėjo šeštą reitingą turėjusiai rumunei Vitaliai Stamat ir tęs kovą dėl bronzos medalio.

Šiaulių m. atviros jaunių teniso pirmenybės "Šiauliai Open" 14U rezultatai

2014-03-17

Kovo 14-16 dienomis vyko Šiaulių m. atviros jaunių teniso pirmenybės "Šiauliai Open" 14U. Nugalėtojais tapo šie Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai: Vera Antonova - 1 vieta, mergaičių vienetai; Otilija Norkutė/ Evelina Vitkevičiūtė - 2 vieta, mergaičių dvejetai; Matas Bružas/ Edvinas Grigaitis - 3 vieta, berniukų dvejetai. Išsamesnė informacija