I. Daujotaitė - Europos 14-mečių teniso čempionate žais dėl bronzos medalio

2014-03-21

Pajėgiausi keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai šią savaitę dalyvauja Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) rengiamose Europos pirmenybėse Turkijoje. Geriausiai iš lietuvių sekasi Šiaulių teniso mokyklos auklėtinei Ivetai Daujotaitei, kuri pusfinalyje 0:6 2:6 pralaimėjo šeštą reitingą turėjusiai rumunei Vitaliai Stamat ir tęs kovą dėl bronzos medalio.

Šiaulių m. atviros jaunių teniso pirmenybės "Šiauliai Open" 14U rezultatai

2014-03-17

Kovo 14-16 dienomis vyko Šiaulių m. atviros jaunių teniso pirmenybės "Šiauliai Open" 14U. Nugalėtojais tapo šie Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai: Vera Antonova - 1 vieta, mergaičių vienetai; Otilija Norkutė/ Evelina Vitkevičiūtė - 2 vieta, mergaičių dvejetai; Matas Bružas/ Edvinas Grigaitis - 3 vieta, berniukų dvejetai. Išsamesnė informacija

"Kaleva Open" turnyro rezultatai

2014-03-15

Mokyklos auklėtiniai, Tomas Vaišė (TE jaunių 43 reit.) ir Gvidas Motuzas (TE jaunių 323 reit.), Suomijoje vykstančiame Europos teniso asociacijos jaunių 14-16 m. ir jaunesnių turnyre "Kaleva Open" dvejetų finale 7-5 3-6 10-6 laimėjo prieš estus Henri Nael (TE 250 jaunių reit.) ir Martin Valdo Randpere (TE 104 jaunių reit.) Išsamesnė informacija