Justina Mikulskytė vienetų turnyro finale!

2013-11-08

Izraelyje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių 18 m. ir jaunesnių antros kategorijos turnyre „Matan Gafniel Raanana Open“  mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (71 reit.) pateko į vienetų turnyro finalą kuriame susitiks su brite Emily Smith (292 reit.). Pusfinalyje šiaulietė 7-6 (9-7) 6-4 įveikė Olandijos tenisininkę Roos Van Der Zwaan (289 reit.). Turnyro rezultatai gyvai. Turnyro lentelės.

J. Mikulskytė laimėjo dvejetų turnyrą, vienetų turnyre žais pusfinalyje

2013-11-07

Izraelyje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių 18 m. ir jaunesnių antros kategorijos turnyre „Matan Gafniel Raanana Open“  mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (71 reit.) poroje su vengre Fanny Stollar (85 reit.) laimėjo dvejetų turnyrą. Finale lietuvės ir vengrės pora 6-2 6-2 nugalėjo ukrainietės Olgos Fridman (150 reit.) ir Izraelio tenisininkės Talya Zandberg (425 reit.) porą. Vienetų varžybose Justina pasiekė pusfinalį kuriame susitiks su bendraamže Olandijos tenisininke Roos Van Der Zwaan (289 reit.). Pakeliui į pusfinalį Justina įveikė tris varžoves : ketvirtfinalyje 6-2 6-1 nugalėjo slovėnę Manca Pislak (230 riet.), aštuntfinalyje Justina nugalėjo rusę  Sofya Dobronevskaya (nereit.), o pirmajame turnyro rate šiaulietė 4-6 6-2 6-2 įveikė Izraeilio tenisininkę Alona Pusskarevsky (1191 reit.). Turnyro nuoroda.

Dėl jaunių turnyro TOP-8

2013-11-05

Dėmesio – atsižvelgiant į tai, kad pasibaigus išankstinei registracijai į finalinį reitinginį jaunių turnyrą TOP-8 dalyvių sąrašai yra nepilni ir ne visi norintys dalyvauti žaidėjai užsiregistravo išankstinė registracija į turnyrą yra pratęsiama iki lapkričio 8 d.