Lietuvos U12 čempionato rezultatai !!!

2024-07-20

Atgal

Akademijos auklėtinė Luknė Janušauskaitė (Tr. Rita Romencovienė) tapo Lietuvos U12 čempione!
Liepos 15-18 dienomis Šiaulių teniso akademijoje įvyko Lietuvos 12 metų ir jaunesnių teniso čempionatas. Luknė Janušauskaitė tapo vienetų turnyro čempione, o dvejetuose poroje su akademijos sportininke Ana Zakaraite (Tr. Gerda Niuniavė) iškovojo 3 vietą! Sveikinam sportininkes ir jų treneres! Visi čempionato prizininkai:
Mergaičių vienetai:
1 vieta - Luknė Janušauskaitė (Šiaulių Teniso akademija);
2 vieta - Ugnė Kozins (Ąžuolynas Kauno teniso klubas);
3 vieta - Diana Žilytė-De Oliveira Preda (Kauno vaikų teniso akademija).
Mergaičių dvejetai:
1 vieta - Ugnė Kozins (Ąžuolynas Kauno teniso klubas) ir Diana Žilytė-De Oliveira Preda (Kauno vaikų teniso akademija);
2 vieta - Sofija Pečiulevičiūtė (Balžeko teniso mokykla) ir Smiltė Žilevičiūtė (Balžeko teniso mokykla);
3 vieta - Luknė Janušauskaitė (Šiaulių Teniso akademija) ir Ana Zakaraitė (Šiaulių Teniso akademija).
Berniukų vienetai:
1 vieta - Kajus Marazas (Tennis Space Academy);
2 vieta - Adas Turan Efe (Balžeko teniso mokykla);
3 vieta - Robertas Šakmonas - Tennis Space Academy).
Berniukų dvejetai:
1 vieta - Aronas Gotovskis (Alatus teniso akademija) ir Kajus Marazas (Tennis Space Academy);
2 vieta - Mykolas Gečiauskas ( Pilaitės teniso klubas) ir Vilius Gudavičius (Kauno teniso mokykla);
3 vieta - Adomas Banys (Vilniaus teniso akademija) ir Justas Radzevičius (Vilniaus teniso akademija).