Andrė Lukošiūtė ir Iveta Daujotaitė iškovojo prizines vietas

2012-10-29

Atgal

Spalio 26-28 dienomis įvyko reitinginis Lietuvos teniso sąjungos jaunių 12 metų turnyras “Šiaulių Teniso mokyklos atviros pirmenybės”.
Merginų grupėje antrą vietą iškovojo Andrė Lukošiūtė, sportininkė finale 6/3 0/6 2/6 nusileido Kauno teniso klubo “Bim Bam” atstovei Deimantei Chailenko. Pusfinalyje, turnyro nugalėtojai pralaimėjusi Iveta Daujotaitė, susitikime dėl trečios vietos 6/3 6/1 nugalėjo „Sostinės teniso klubo“ sportininkę Alisą Gaivoronskytę.
Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Kauno teniso klubo “G. Sabeckio teniso mokykla” tenisininkas Julius Adomavičius, antroji vieta atiteko vilniečiui, VšĮ „Teniso lyga“ sportininkui Bernardui Sokolovui. Trečią vietą iškovojo vilnietis, „Lietuvos teniso klubo“ atstovas Ignas Čipkus.