Šiaulių teniso akademijoje - Lietuvos teniso sąjungos ir Olimpinio Solidarumo teniso projektas

2019-09-27

Atgal

Šiaulių teniso akademijoje - Lietuvos teniso sąjungos ir Olimpinio Solidarumo  teniso projektas

Rugsėjo 25 – 27 dienomis, Šiaulių teniso akademijoje ir Šiaulių miesto Saulės pradinėje mokykloje organizuojamas jungtinis Lietuvos teniso sąjungos ir Olimpinio Solidarumo projektas, kurio metu  siekiama integruoti tenisą į mokyklas, taip pat padėti teniso treneriams dar geriau suprasti vaikų ugdymo subtilybes. 

Šiomis dienomis projekte Šiauliuose dalyvaus Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ekspertas iš Prancūzijos, Bernard Pestre, kuris ves teorinius ir praktinius užsiėmimus teniso treneriams, o rugsėjo 26 d. (ketvirtadienį) – Šiaulių miesto bei Šiaulių rajono  kūno kultūros mokytojams. Seminaras mokyklų mokytojams vyks Saulės pradinėje mokykloje ( Dainų g. 15) .

Tarptautinės federacijos specialistui vesti projektą tai pat padeda treneriai iš Lietuvos: Edita Liachovičiūtė (Vilniaus teniso akademija) ir Šarūnas Kulnys (Šiaulių teniso akademija).

Daugiau apie projektą galite paskaityti čia: http://tennis.lt/lt/naujienos/974/3Cdiv-style3Dmargin-0px-0px-8px-font-stretch-normal-font-size-13px-line-height-normal3E3Cspan-style3Dfont-kerning-none3E3Cb3Elietuvos-tenisas-siekia-atrasti-kelius-i-mokyklas-ir-darzelius3C2Fb3E3C2Fspan3E3C2Fdiv3E.html.