Klaudijos Bubelytės “Hat trick” ITF turnyruose!

2020-09-28

Atgal

Puikią sportininę formą ir toliau demonstruoja Šiaulių teniso akademijos auklėtinė Klaudija Bubelytė (tren. Šarūnas Kulnys). Trečias iš eilės laimėtas tarptautinės teniso federacijos turnyras. Pireš dvi savaites laimėtas turnyras Rygoje, praeitą savaitę Ventspilyje, o šią savaitę ir Taline. Tai jau ketvirtasis iš eilės Klaudijos ITF turnyras.
Keturių savaičių varžybiniame ITF turnyrų maratone Klaudija sužaidė net 19 vienetų susitikimų, iš kurių pralaimėjo tik vieną, o dvejetų - 14 susitikimų, iš kurių net 11 laimėjo!
Taline Klaudija įveikė šias varžoves: A. A. Kivi (EST) pirmame rate 6/3 6/1, antrame rate laukė Ventspilio vienetų turnyro finalininkė A. Grechkina (RUS), Klaudija ją įveikė rezultatu 6/2 6/1, trečiame rate 6/1 6/2 E. Iila (EST), pusfinalyje L. Varul (EST) 6/3 6/2, o finale A. A. Koskel 6/2 6/0.
Dvejetuose Klaudija poroje su Estijos tenisininke A. A. Koskel pasiekė finalą, tačiau finale turėjo pripažinti Estijos tenisininkių G. Gull ir V. K. Klimand pranašumą rezultatu 6/2 3/6 10/6.
Taline tai pat dalyvavo ir kitas Šiaulių teniso akademijos auklėtinis Ugnius Bičkauskis
(tren. Šarūnas Kulnys). Ugnius puikiai pasirodė dvejetuose, jis poroje su kitu tenisninku iš Lietuvos Edu Butvilu tapo dvejetų turnyro nugalėtojais. Finale lietuvaičiai įveikė kitą Lietuvos tenisninkų P. Vaitiekūno ir A. Sabaliausko duetą rezultatu 6/2 6/4.
Sveikiname Klaudiją ir Ugnių bei trenerį su puikiomis pergalėmis!