Justina Mikulskytė - absoliuti moterų profesionalių ITF W15 Santa Margarita de Montbui turnyro čempionė !!!

2021-05-31

Atgal

Šiaulių teniso akademijos auklėtinė - Justina Mikulskytė (WTA-562) - absoliuti moterų profesionalių ITF W15 Santa Margarita de Montbui turnyro čempionė !!! . Justina laimėjo viską, kas buvo įmanoma !
Sekmadienį vienetų varžybų finale lietuvė per 62 minutes net 6:2, 6:0 sutriuškino ispanę Celią Cervino Ruiz (WTA-831). Justina Mikulskytė trečią kartą karjeroje laimėjo ITF vienetų turnyrą. Jai atiteko 10 WTA vienetų reitingo taškų ir 2352 JAV doleriai.
O penktadienį Justina Mikulskytė tapo ir dvejetų varžybų nugalėtoja !!! Finale poroje su argentiniete Victoria Bosio 4:6, 6:1 nugalėjo C.C. Ruiz ir britę Olivią Nicholls. Už šią pergalę Justinai atiteko 10 WTA dvejetų reitingo taškų !!!