Šiaulių Teniso Akademijos auklėtinės Klaudija Bubelytė ir Liepa Šataitė iškovojo tris medalius Lietuvos suaugusių čempionate!

2021-07-19

Atgal

Šiaulių Teniso Akademijos auklėtinės Klaudija Bubelytė ir Liepa Šataitė iškovojo tris medalius Lietuvos suaugusių čempionate!  Liepos 14-17 dienomis Vilniuje įvyko Lietuvos Respublikos suaugusių čempionatas. Klaudija Bubelytė vienetų varžybų finale 6-4 6-2 įveikė vilnietę Patriciją Paukštytę ir apgynė čempionės titulą.

Dvejetų varžybose Klaudija poroje su Patricija finale 6-3 6-1 įveikė Ivetos Daujotaitės ir Saulės Bilevičienės porą.
Moterų dvejetų varžybose taip pat sėkmingai dalyvavo Liepa Šataitė, sportininkė poroje su Smilte Bakyte užėmė trečią vietą.
Sveikiname Klaudiją Bubelytę, Liepą Šataitę ir jų trenerį Šarūną Kulnį su puikiais rezultatais!