Renginių kalendorius

Naujienos

Šiaulių miesto sporto apdovanojimai !!!

2022-12-19

Šiaulių miesto sporto apdovanojimai !!!
 Vilius Gaubas, Justina Mikulskytė, Rita Romencovienė ir Šarūnas Kulnys žibėjo Šiaulių miesto sporto apdovanojimuose !!! Penktadienį, gruodžio 16 d. praūžė 2022 metų Šiaulių miesto sporto apdovanojimai !!! Apdovanojimus Šiaulių miesto meras bei kiti garbūs svečiai įteikė mūsų akademijos tenisininkams ir treneriams. Vilius Gaubas - geriausias jaunasis talentas Justina Mikulskytė - geriausia sportininkė Rita Romencovienė - V. Gaubo ir J. Mikulskytės trenerė Šarūnas Kulnys - apdovanotas nominacijoje "Didžiausias karjeros šuolis" Didžiuojamės savo sportininkais ir treneriais !!!

Plačiau

Šiaulių teniso akademijoje - "Šauniausio teniso darželio" šventė !!!

2022-12-14

Šiaulių teniso akademijoje - "Šauniausio teniso darželio" šventė !!!
 Vakar, gruodžio 13 d. Šiaulių teniso akademijoje praūžė grandiozinis renginys, kuriame dalyvavo net 150 mažųjų svečių iš 17 Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų !!! Teniso kortuose aidėjo garsus juokas, liejosi teigiamos emocijos bei vaikiškas entuziazmas !!! Mažieji dalyvavo linksmose estafetėse, o finale rungėsi dėl "Šauniausio teniso darželio" vardo !!! Visi renginio dalyviai apdovanoti medaliais, o nugalėtojai - taurėmis ir balionais !!! O štai ir finalinis ketvertas: I vieta - l/d "Rugiagėlė" II vieta - l/d "Dainelė" III vieta - l/d "Žirniukas IV vieta - l/d "Berželis" Akimirkos iš šventės, nuotraukos Sauliaus Jankausko:

Plačiau

JTI projekte antrą kartą Šiaulių m. lopšelis - darželis "Trys nykštukai" !!!

2022-12-06

JTI projekte antrą kartą Šiaulių m. lopšelis - darželis "Trys nykštukai" !!!
Šiandien, gruodžio 6 d. JTI projekto paskutinėje treniruotėje šiais metais apsilankė Šiaulių m. lopšelis - darželis "Trys nykštukai" !!! Mažiesiems taip patiko pas mus akademijoje, kad jau antra savaitė iš eilės atvyko į teniso kortus pasportuoti ir smagiai praleisti laiką !!! Dar norime pasidalinti puikia žinia, kad gruodžio 13 d. 11 val. vyks JTI projekto dalyvių finalinė estafečių šventė "Šaunausias teniso darželis ", kuriame dalyvaus daugiau nei 150 mažųjų tenisininkų !!! Kiekvienas dalyvis bus apdovanotas atminimo prizu !!! Akimirkos iš susitikimo su lopšeliu-darželiu "Trys nykštukai:

Plačiau