Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Mirė Šiaulių miesto garbės pilietis ir uždarų Šiaulių teniso kortų įkūrėjas Zenonas Eimutis Sabalys

Šiaulių teniso akademijos bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą Zenono Eimučio Sabalio šeimai, artimiesiems bei draugams  Z. E. Sabalys buvo itin svarbus asmuo teniso bendruomenei, jo dėka 1992 m. iškilo uždari Šiaulių teniso kortai, kuriuose įkurta Šiaulių teniso mokykla (Šiaulių teniso akademija).

Plačiau

Ugnius Remeikis - TE "Tallinn Open U-16" čempionas !

2024-09-16

Didžiausi sveikinimai !!! Šiaulių teniso akademijos sportininkas UGNIUS REMEIKIS tapo Europos teniso asociacijos turnyro, vykusio 09.07-15 d. Estijoje "Tallinn Open U-16" čempionu !!!

Plačiau

Justina Mikulskytė - ITF serijos moterų teniso turnyro Prancūzijoje čempionė !!!

2024-09-10

BRAVO !!! Prancūzijoje sekmadienį pasibaigusiame ITF serijos moterų teniso turnyre didžiausią karjeros pergalę pasiekė Šiaulių teniso akademijos 28-erių sportininkė JUSTINA MIKULSKYTĖ (WTA-218) !!! Vienetų finale Justina per 1 valandą 52 minutes 7:5, 7:6 (7:2) nugalėjo 18-metę ispanę Kaitlin Quevedo (WTA-478) !!! J.Mikulskytė 6-ą kartą karjeroje laimėjo ITF moterų vienetų turnyrą ! Iki šiol stambiausias jos laimėtas turnyras buvo ITF W35 kategorijos, o turnyro Prancūzijoje kategorija yra aukštesnė – ITF W50 ! Justina pelnė 50 WTA vienetų reitingo taškų !!! ir WTA reitinge tikrai kils į sau rekordinę poziciją – turėtų užimti 204-ą vietą !!! SVEIKINIMAI !!!