Renginių kalendorius

Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

SU RUGSĖJO 1- ĄJĄ !

2014-08-31

SU RUGSĖJO 1- ĄJĄ !
MIELI MOKYKLOS SPORTININKAI, GERBIAMI TRENERIAI-SPORTO MOKYTOJAI, TĖVELIAI!!! Rugsėjis skelbia simboliškai naują - didelės atsakomybės ir nuolatinio tobulėjimo pradžią. Linkime Jums kantrybės ir atkaklumo įveikiant kasdienius darbus, siekio tobulėti ir pažinti! SVEIKINAME SU NAUJAIS SPORTO METAIS!!!

Plačiau

ITF Juniors "Siauliai Mayors Cup"

2014-08-29

ITF Juniors "Siauliai Mayors Cup"
Dear ITF Juniors "Siauliai Mayors Cup" tournament players, You can find all tournament information (draws, order of play, fact sheet) on the ITF website.

Plačiau

Dėl treniruočių grafiko nuo rugsėjo 1 dienos

2014-08-19

Dėl treniruočių grafiko nuo rugsėjo 1 dienos
Gerbiami Sportininkai ir Jų Tėveliai, ateinančių mokymo metų treniruočių grafikai ir sportinių grupių sąrašai bus paskelbti rugsėjo1 dieną mokyklos puslapyje ir Teniso kortuose esančioje informacinėje lentoje. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į savo trenerį. Dėmesio - nuo rugsėjo mėnesio formuojamos naujos sportinės grupės, kviečiame vaikus nuo 5 iki 14 metų amžiaus registruotis į treniruotes. Treniruotės vyks du kartus savaitėje po vieną valandą nuo 14:00 val. iki 20:00 val. Treniruočių kaina 50 Lt/mėn. Registruotis galima atvykus į teniso kortus (Gardino g. 8). Išsamesnė informacija tel.: 841 462 776, arba el. paštu: toma@siauliaitennis.lt 

Plačiau