Renginių kalendorius

Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Iveta Daujotaitė ir Gvidas Motuzas vienetų ketvirtfinalyje

2014-06-10

Iveta Daujotaitė ir Gvidas Motuzas vienetų ketvirtfinalyje
 "Toyota Cup U16" turnyre Domantas Šakinis 6-2 6-0 pralaimėjo baltarusui Artsiom Bardzin. Su Artiom Bardzin ketvirtfinalyje susitiks mokyklos auklėtinis Gvidas Motuzas, 6-2 6-0 nugalėjęs Martin Borisiouk iš Baltarusijos. Vaikinų dvejetų turnyre Augustas Onaitis poroje su Domantu Šakiniu žais prieš baltarusų dvejetą- Artsiom Bardzin ir Artsiom Cherkasau. Gvidas Motuzas poroje su estu Henri Nael susitiks su baltarusais Artsiom Ausiyevich ir Bohdan Baranov. Mergaičių vienetų turnyre Iveta Daujotaitė 6-4 6-4 nugalėjo latvę Daniela Vismane. Ketvirtfinalyje mokyklos auklėtinė susitiks su baltaruse Katyarina Paulenka. Mergaičių dvejetų turnyre Iveta Daujotaitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova žais prieš lietuvių porą- Gabiją Buenanjo ir Gerdą  Lukjančukaitę. Ieva Čeilutkaitė su Aukse Mačiulionyte žais su Deimante Krivickaite ir baltaruse Kristina Vasina. daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

"Toyota Cup U16" turnyro Šiauliuose pirmieji rezultatai

2014-06-09

"Toyota Cup U16" turnyro Šiauliuose pirmieji rezultatai
 Šiaulių teniso mokykloje vykstančiame "Toyota Cup U16" dalyvauja sportininkai iš 7 valstybių, tarp jų ir mokyklos auklėtiniai- Augustas Onaitis, Gvidas Motuzas, Domantas Šakinis, Aleks Gamzin, Gerda Lukjančukaitė, Vera Antonova, Iveta Daujotaitė, Ieva Čeilutkaitė. Vaikinų vienetų pirmajame rate Augustas Onaitis 6-2 6-3 pralaimėjo prieš ukrainietį Anatolii Rainin, o Aleks Gamzin 6-1 6-2 pralošė baltarusui Aliaksandr Liaonenka. Gvidas Motuzas 6-0 6-2 nugalėjo lenką Kacper Blaszczyk, antrame rate Gvidas Motuzas žais su Martin Borisiouk iš Baltarusijos. Domantas Šakinis 6-1 6-3 laimėjo  prieš latvį Martins Rocens, antrane rate susitiks su baltarusu Artsiom Bardzin. Merginų vienetų pirmajame rate Gerda Lukjančukaitė 7-6(9) 2-6 6-3 pralošė baltarusei Ninel Batalova, Vera Antonova 6-1 6-0 nusileido Katyarinai Paulenka iš Baltarusijos, Ieva Čeilutkaitė 6-1 2-6 6-2 pralošė latvei Danielai Vis

Plačiau

Ieva Čeilutkaitė ir Iveta Daujotaitė laimėjo "III SEB Tallink Junior Open" dvejetų turnyrą

2014-06-07

Ieva Čeilutkaitė ir Iveta Daujotaitė laimėjo "III SEB Tallink Junior Open" dvejetų turnyrą
 "III SEB Tallink Junior Open" 16U Estijoje dvejetų turnyrą prieš lietuvės Auksės Mačiulionytės ir estės Maria Lota Kaul porą 7-6(3) 3-6 10-7 laimėjo mokyklos auklėtinės- Ieva Čeilutkaitė ir Iveta Daujotaitė. Vaikinų dvejetų turnyro finale Gvidas Motuzas ir Simonas Norvaišis atidavė pergalę estų porai Daniil Glinka ir Kenneth Raisma. Lietuviai Užėmė II vietą. 12U dvejetų turnyre Matas Bružas poroje su Justu Trainausku dalinasi III / IV vietas su estu Oskar EricHakonen ir baltarusu Danila Moroz. SVEIKINAME NUGALĖTOJUS! Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau